Aktualności / wydarzenia

Poza realizacją programu wychowania przedszkolnego chcielibyśmy zapewnić przedszkolakom ciekawe zajęcia połączone z dobrą przyjazną atmosferą.

ZAPRASZAMY NA NASZEGO FACEBOOKA

Pierwsze dni otwarte

28.10.2022 roku, zostały zorganizowane pierwsze dni otwarte naszego przedszkola. Podczas wydarzenia można było zapoznać się ze znajdującymi się w budynku salami przedszkolnymi i ich wyposażeniem. Odwiedzający mieli również możliwość konsultacji z pracującymi w przedszkolu specjalistami (logopeda, neurologopeda, pedagog, terapeuta Integracji Sensorycznej oraz terapeuta wczesnego wspomagania rozwoju). Wszystkim zwiedzającym (zainteresowanym) dziękujemy za przybycie.

Jesienni Artyści - galeria

Za naszymi oknami nastała jesień, która również zawitała do naszego przedszkola. Poniżej prezentujemy kilka tematycznych prac wykonanych przez naszych przedszkolaków. Więcej zdjęć do obejrzenia na naszym Facebooku. Zapraszamy do oglądania 🙂